Розмір — 200х240х80 мм
В пачці 25 штук
Пакет виготовлений із білого щільного крейдованого паперу, покриття глянцеве, ручки стрічка атласна білого кольору.
Мінімальне замовлення — від 1 пачки
замість цих пакетів ви можете у нас придбати такі ж самі картонні пакети за посиланням:
https://printlana.com.ua/ua/g20111576-paperovi-paketi-nayavnosti/page_2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lana-print |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.


