Розмір -150*140*60 мм
Пакет виготовлений із крейдованого картону, з мотузковими ручками.
пакет покритий матовою ламінацією
Мінімальне замовлення — паковання (25 штук )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 140 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 60 мм |
| Форма | Квадратна |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lana-print |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.


