
Пакет картонний чорний 230*220*100 мм в наявності від виробника
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 9376
41 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (50) 325-22-14
телеграм- +380 (98) 439-43-91 Світлана (вайбер)
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
- Щільний картон, зафарбований чорною фарбою
- Місткий і зручний розмір
- Пакет покритий матовою плівкою
- Щільні та міцні ручки з атласної стрічки
- Додаткове зміцнення дна пакета картоном
- Витримує навантаження до 2 кг
- В пакованні — 25 штук
Мінімально доступне замовлення 50 штук
Термін відправлення від 1 дня.
Можливість нанесення логотипа в 1-2 кольору від 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 220 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lana-print |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.


