Пакет чорний матовий 350х320х140 мм в наявності від виробника
- В наявності
- Код: 9373
65 ₴
+380 (50) 325-22-14
телеграм- +380 (98) 439-43-91 Світлана (вайбер)
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
- Крейдований картон щільністю 200 г/м2 ламінований матовою плівкою
- Стандартний розмір під А4
- Щільні та міцні ручки з атласної стрічки
- Додаткове зміцнення дна пакета картоном
- Витримує навантаження до 2 кг
- В пакованні — 25 штук
Мінімально допустиме замовлення від 1 паковання
Терміни відправлення від 1 дня
Можливість нанесення логотипу 1-2 кольори від 50 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lana-print |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


